FOTOVOLTAIKA-ELEKTŘINA PŘÍMO ZE SLUNCE

FFS energy Ostrava: Zajistíme komplexní řešení, tedy poradenství, realizaci, vyřízení dotace a veškerou dokumentaci, kterou předáme několika dodavatelům FVE tak, abyste si mohli sami vybrat, který je pro vás nejlepší. Také se postaráme o to, abyste energii, kterou vyrobíte, prodali za nejlepší cenu, čímž snížíte návratnost investice v horizontu 4-8 let.


VÝHODY, KTERÉ ZÍSKÁTE S FOTOVOLTAIKOU

Pomůžete naší planetě

Získáte vlastní nezávislost

Elektrárna na míru vašim potřebám

Nabíjejte elektromobil ze slunce


JAK TO PROBÍHÁ, KDYŽ SE ROZHODNETE PRO POŘÍZENÍ FOTOVOLTAIKY?

1. Energetická studie

Ke každému přistupujeme individuálně, proto Vám nabídneme řešení, které bude důkladně optimalizované v rámci spotřeby a potřeb Vaších energií.

2. Administrativa

Zajistíme veškeré podklady pro:

  • Energetickou studii
  • Dodavatele FVE
  • Dotace
  • Připojení

3. Dotace

Současná výzva dotací Nové zelená úsporám je značně rozsáhlá a nabízí Vám mnoho různých variant finanční podpory. Zpracujeme Vám nezávislou analýzu pro projekt. Až 301.000,- Kč na FVE  + EV pro MS kraj.

4. Výběr dodavatele

Připravíme pro Vás nabídku od několika dodavatelů a probereme společně, která je pro Vás ta nejlepší. Díky tomu nemusíte zvát do svého soukromí několik společností.

5. Podpis dokumentace

K tomu, abyste měli funkční systémy FVE, je třeba řada dokumentů ( žádosti, smlouvy, formuláře, plné moci atd.) a musí být vyplněny do puntíku správně. NECHTE TO NA NÁS


6. Instalace

Dodavatele, kterého společně vybereme, budeme celou dobu kontrolovat, aby bylo vše k vaší naprosté spokojenosti a hlavně, aby vše fungovalo, jak má.

7. Připojení k síti

Po instalaci musí dojít ke kontrole od revizního technika. Jakmile bude vše v pořádku, zajistíme připojení k síti

8. Ostrý provoz

Zde už šetříte energiemi tím, že sami vyrábíte. I po tomto spuštění budeme k dispozici a společně s dodavatelem servisujeme a kontrolujeme nastavení Vaší FVE.

9. Výkup 

Jen my dokážeme zajistit výkup Vaších přebytků energie za nejlepší možnou cenu. Tím se návratnost investice zkrátí. NÁVRATNOST UŽ OD 5 LET 

10. Vyplacení dotace

Zajišťujeme dotace a postaráme se, aby dotace dorazila na Váš účet co nejrychleji.