Sem vložte podnadpis

REKONSTRUKCE

Rekonstrukce bytů a bytových jader

I starší byty v panelových domech mohou být rekonstruovány na moderní a plně komfortní bydlení. Největší slabinou bytů v panelových domech jsou paneláková jádra. Ta už nevyhovují moderním trendům z několika důvodů - hygienických, estetických, komfortních i bezpečnostních.

Maximální snaha vyhovět vašim potřebám

Rekonstrukce bytů, nebo domů je odbornou stavební činností, která má svá jasně stanovená pravidla, která je zapotřebí dodržovat. Zároveň se při rekonstrukcích snažíme maximálním způsobem vyjít vstříc zákazníkům, jejich potřebám a požadavkům, pokud je to vzhledem k dispozicím bytu a statickému zatížení domu možné.

Rekonstrukce bytu, domu na klíč

Postaráme se o všechny činnosti, které s rekonstrukcí bytu, domu souvisí - od bouracích prací, přes odborné zednické, instalatérské a elektrikářské činnosti až po finální dokončení.

Cena částečné, nebo celkové rekonstrukce ?

Konečnou cenu rekonstrukce ovlivňuje hned několik faktorů - původní stav bytu, domu, stav starého jádra, druh jádra, typ rekonstrukce a přání zákazníka. Nikdy tedy nelze předem říci, kolik rekonstrukce stojí. Po detailním prohlédnutí vašeho bytu, domu a zjištění vašich požadavků vám připravíme individuální cenovou nabídku přímo na míru.