INTERIÉROVÉ DVEŘE

V našem studiu si vyberete dveře dle svých přání z mnoha dostupných vzorů a barev.

Zboží na objednávku 4-8 týdnu. Za nejlepší možné ceny.  

Informace o cenách v našem kamenném studiu.CARMAN-DOORS je Český výrobce interiérových, protipožárních a celodřevěných dveří. Díky nejnovějším CNC technologiím používaných při výrobě dosahuje vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní materiály. Ve svých návrzích se snaží uplatňovat progresivní trendy současného designu. 

Vivento je značka, jejíž kořeny sahají až k třicetileté tradici Sekpolu, která se může pochlubit jednou z nejpevněji vyrobených dveří v celé Evropě. Zveme Vás do světa Viventa postavenou na odborných znalostech, zkušenostech a moderním designu.


Interiérové dveře značky DRE® mají pozitivní ohlas a dobrou známku spolehlivosti a trvanlivosti. Široký výběr různých typů a povrchových úprav, včetně skleněných dveří pomůže splnit to nejlepší přání pro Váš domov.


Interiérové dveře značky PORTA jsou od jednoho z největších Ecropských producentů dveří a zárubní v Evropě. Jeho dlouholetá tradice a značka PORTADOORS® zaručuje dlouhověkost a kvalitu jeho výrobků. Rozmanitý výběr dveří všech typů dveří garantuje jistotu kvalitního výběru.

DVEŘNÍ KOVÁNÍ

Klika ke dveřím je jednou z nejčastěji používaných součásti nábytku v každé domácnosti. Měla by proto dlouho vydržet, vypadat pěkně a mít svou kvalitu.

Jsme přesvědčeni, že díky značce Infinity Line jsme nalezli pro naše klienty to nejlepší skloubení kvality, designu a cenové dostupnosti.

fa ROSTEX, je Česká firma, která má významné postavení na domácím trhu především díky originálnímu technickému řešení, nadčasovému designu a výběru nejkvalitnějších materiálů při výrobě.