PS interiér & design je interiérové & kuchyňské studio zabývající se vizualizaci a realizaci interiéru. Navrhujeme a realizujeme interiéry v různých stylech a v různých cenových kategoriích, dle finančních představ zákazníka. V našem studiu máte možnost prohlídky naší ukázkové kuchyně, výběr z mnohá vzoru laminátových nebo vinylových podlah, interiérové dveře včetně kován.

Zajistíme financování vaší rekonstrukce

V našem kamenném studiu, možnost zakoupení : dveře, laminátové a vinylové podlahy a to vše v prémiové kvalitě za nejlepší možné ceny.

Respektujeme požadavky a přání zákazníka.

Vyrábíme vlastní nábytek na míru, kuchyňské linky včetně dodávky vestavěných spotřebičů a montáže, nabízíme kvalitní kamenné obklady do interiéru / exteriéru od vlastního výrobce.

Naše studio spolupracuje s předními výrobci a dodavateli stavebních materiálu. Klienti tak mají možnost si u nás vybrat velkou škálu sortimentu od interiérových dveří, dlažby, obkladů, sanity, podlahy, kamenné obklady a mnoho dalších.                                                               


JAK TO BUDE PROBÍHAT

1. Návštěva našeho studia

Na úvodní schůzce si popovídáme o vašich představách, požadavcích a možnostech řešení daného prostoru - ať už jde o celý interiér, dům, obývací pokoj, kuchyni, nebo fotovoltaické elektrárny. Zohledníme vaše potřeby, ale také rozpočet a domluvíme na terminu návštěvy naším technikem nebo designérem.

2. Návštěva technika u Vás doma

V domluvený termín Vás navštívíme, kde si vše zaměříme, dohodneme na materiálech, abychom si mohli udělat představu o Vašem interiéru a navrhli co nejlepší řešení. 

3. Návrhy - vizualizace

V případě zájmu o vizualizaci, náš designer vytvoří 3D návrhy Vašeho interiéru. Vytvořené vizualizace vám ukážeme, prodiskutujeme vzhled navrženého interiéru a
zaznamenáme si vaše připomínky a změny, které byste chtěli do projektu zahrnout. Vizualizaci pak doladíme tak, aby vaše spokojenost dosáhla maxima.

U výrobí kuchyní 3D návrhy vždy ke každé realizaci.

4. Vypracování cenové nabídky

Po zaměření a zajištění všech materiálu, vypracujeme cenovou nabídku realizace Vašeho interiéru, nebo fotovoltaiky.

5. Smluvní dokumentace

Po odslouhlašení všech předchozích kroku, vyhotovíme kompletní smluvní dokumentaci k Vaší realizované zakázce.

6. Realizace

Po podpisu smluv začináme s kompletní realizaci vašeho interiéru. V průběhu realizace jsme neustále v kontaktu.  I nyní, ale máte pořád možnost změnit dosavadní návrhy, dispoziční řešení a materiály dle svých nových požadavků až do finalního ukončení realizace.