DESIGNER

Projektová designérka a konzultantka Feng Shui - Ing. Kateřina Trnková.

"Studiu interiérů a jejich dispozic se věnuji přes 8 let." 

Víte, ať už bydlíte v prostorném domě či malém bytě, měli byste se v něm cítit příjemně, mohli v něm klidně odpočívat a být vždy sami sebou. Váš domov by měl být praktický i harmonický, měl by odrážet Vaši osobnost i životní styl.

A s tím Vám můžeme pomoci – společně vymyslíme, jak postavit nový dům, zrekonstruovat byt nebo vytvořit interiér jednotlivých místností. Tedy technicky náročný, designově originální a současně harmonický domov.

Služby designéra

 • osobní schůzka na místě i zaměření prostoru
 • návrh dispozice rekonstrukce bytu i RD / studie novostavby RD
 • návrh interiéru a 3D vizualizace v harmonii s Feng Shui s důrazem na 3 pilíře vašeho domova
 • zpracování více variant - návrh materiálového a barevného řešení
 • konzultace telefonicky, emailem i osobně 
 • "Dovolte, aby Vám Váš domov pomohl vyprávět příběh Vašeho života"

  O mně

  V průběhu studia vysoké školy se k mé stavební praxi přidalo projektování staveb a inženýrská činnost. Naučila jsem se tvořit projektové dokumentace, studie staveb i typologie interiérů. Pro tvorbu interiérů jsem získala praxi ve stolářské dílně, kde jsem se věnovala návrhům a realizacím kuchyní i nábytku, a prací v interiérovém studiu jsem si zamilovala design českých i zahraničních značek. A abych Vám i Vašim interiérům dodala harmonii, praktikuji Feng Shui, jejichž principy jsou založené na praxi Zuzky Adam a její Feng Shui Academy.

  V mém portfoliu můžete najít nejen návrhy a 3D vizualizace jednotlivých místností ale i celých interiérů bytů, RD – a to rekonstrukce i novostavby. U jednotlivých projektů jsem mohla být už od začátku tvorby projektové dokumentace až po realizaci jejich interiérů. Mé zkušenosti mě naučily naslouchat klientům, spolupracovat s jinými profesemi i organizovat jednotlivé kroky v průběhu realizací.

  Cena návrhu- vizualizace

 • cena návrhu studie RD, rekonstrukce bytu / RD nebo jednotlivých místností se odvíjí dle rozsahu projektu a služeb s ohledem na individuální potřeby klienta.