PODLAHY

V našem studiu si vyberete laminátové, vinylové podlahy z mnoha dostupných vzorů a barev.

Zboží na objednávku od 3 dnů do 1 týdne. Za nejlepší možné ceny.

Informace o cenách v našem kamenném studiu.Každý, kdo zvolí laminátovou podlahu značky EGGER s  prémiové kolekce E-Motion, se rozhodl pro podlahu nejvyšší kvality, která mu bude po mnoho let přinášet radost a vytvářet příjemné prostředí ve všech obytných prostorech. Laminátové podlahy mají velice pěkný vzhleda jsou plně v souladu s novými podlahovými trendy. Kromě toho je náš vysoce kvalitní laminát mimořádně odolný, univerzálně použitelný a naše Aqua+ laminátové podlahy jsou navíc odolné proti vlhkosti

FATRA je český výrobce vinylových, plovoucích, zámkových podlah FATRACLICK a FATRA RS-Click nebo lepících vinylových dílců FATRA Imperio nebo THERMOFIX.

Gerflor je uznávaným odborníkem a světovým lídrem v podlahových řešeních. Skupina Gerflor vytváří a vyrábí inovativní a designová řešení v segmentu podlah a příslušenství navržená pro potřeby zákazníka. Jako přední výrobce vinylových podlah má firma Gerflor zastoupeni ve více než 100 zemích světa, Gerflor neustále rozvíjí své aktivity na nových trzích.