PODLAHY

V našem studiu si vyberete laminátové, vinýlové podlahy z mnoha dostupných vzorů a barev.FATRA je český výrobce vinylových, plovoucích, zámkových podlah FATRACLICK a FATRA RS-Click nebo lepících vinylových dílců FATRA Imperio nebo THERMOFIX.

Gerflor je uznávaným odborníkem a světovým lídrem v podlahových řešeních. Skupina Gerflor vytváří a vyrábí inovativní a designová řešení v segmentu podlah a příslušenství navržená pro potřeby zákazníka. Jako přední výrobce vinylových podlah má firma Gerflor zastoupeni ve více než 100 zemích světa, Gerflor neustále rozvíjí své aktivity na nových trzích.

Laminátové podlahy Krono Original vyrábí od roku 1897 německá firma Kronospan, která patří mezi přední světové výrobce plovoucích laminátových podlah. Díky moderním technologiím a inovacím vyrábí perfektní podlahy do posledního detailu.


Classen je německá firma s dlouholetou tradici. Laminátová plovoucí podlaha Classen je elegantní plovoucí podlaha. S kvalitou zpracování a vzhledem potěší všechny zákazníky. Snoubí vzhled přírodních materiálů a vysokou odolnost.